انبوه سازی ساختمان

شرکت طرح و ساخت پارینه می کوشد تا با بهره گیری از نیروی انسانی متعهد و متخصص و فناوری های نوين ساخت و ساز، فعالیت های انبوه سازی را به بهترین شکل ممکن راه اندازی نماید.

مشاوره فنی و مهندسی

مشاوره و اجرای طرح های فنی و مهندسی در زمینه های ساخت و ساز ابنیه و ساختمان، مدیریت نوسازی بافت های فرسوده و ناکارآمد شهری و ساخت شهرک و آماده سازی زمین شهری

مشارکت و سرمایه گذاری

شرکت طرح و ساخت پارینه مجموعه ای است که به فعالیت در حیطه های سرمایه گذاری، مشارکت، مدیریت طرح و پیمانکاری ساخت مي پردازد و در این راستا می کوشد تا با بهره گیری از نیروی انسانی متعهد و متخصص و فناوری های نوين ساخت و ساز، فعالیت های ساختمانی، بازرگانی و خدماتی مرتبط با صنعت ساختمان را به شکلی بهینه مدیریت نماید.

احیاء و نوسازی مجتمع های فرسوده شهری

با گسترش فزاینده­ ی شهرها در دهه­ های اخیر، بافت­ های فرسوده­ ی شهری در حالي از چرخه­ ی رشد و توسعه بازمانده ­اند که ظرفيت ­هاي لازم را جهت ايفاي نقش تعيين کننده در فرآيند توسعه ­ی شهر، دارا هستند. نبود ادبیات منسجم در حوزه­ ی نوسازی شهری از مسایلی است که باعث شده سیاست­ ها و اقدامات مدیریت شهری برای رفع مشکل بافت ­های فرسوده تاکنون به نتیجه ­ی مطلوب نرسد. اکنون شرکت طرح و ساخت پارینه با اولویت قراردادن پروژه های بافت فرسوده، می کوشد تا گامی موثر در روند توسعه شهری درون زا بردارد.

مشاوره و اجرای طرحهای حفاظتی و مراقبتی توسط کارشناسان حرفه ای(نیروی انسانی و الکترونیکی) در زمینه های زیر:

    • پاساژ، طلا فروشیها، بازار های روز، کارخانه ها، کارگاه، انبارها
    • شرکت ها، بانک ها، صندوق های قرض الحسنه، محل پول و اوراق بهادار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *