شرکت طرح و ساخت پارینه، از سال 1386 فعایت‌های خود را در زمینه‌های مختلف از قبیل طراحی، ساخت، نظارت و تسهیل‍‌گری آغاز کرده و تاکنون در پروژه‌های متعددی در سرتاسر ایران، نقش‌آفرینی کرده است. پروژه تجاری-اداری گل یاس در تهران که سال گذشته به بهره‌برداری رسید؛ پروژه نوسازی، احیا و بازآفرینی مجتمع مسکونی پیکان‌شهر در تهران که اخیرا به سرمایه‌گذار و توسعه‌گر تحویل داده شد، پروژه بازآفرینی مجمتمع مسکونی باهنر در ارومیه، مجوزات استانی خود اعم از کمیسیون ماده 5 را به دست آورده و به زودی باگرفتن پروانه ساخت و مجوزات دیگر، به مرحله اجرا درخواهد آمد؛ و پروژه گلستان در تهران نیز، باگرفتن دستور نقشه در انتظار صدور پروانه ساختمانی به‌منظور رسیدن به مرحله بهره‌برداری است. این پروژه‌ها، بخشی از اقداماتی هستند که شرکت طرح‌وساخت پارینه در طول سالیان گذشته و از بدو شکل‌گیری تا به امروز انجام داده و هیئت‌مدیره شرکت امیدوارند این مسیر در آینده نیز ادامه داشته تا بدین وسیله چشم‌انداز درستی در زمینه بازآفرینی پایدار شهری را برای کشور فراهم سازند. این مهم، میسر نخواهد شد مگر با تلاش بی‌وقفه اعضای هیئت‌مدیره محترم و فعالیت‌های شبانه‌روزی کارکنان و پرسنل زحمت‌کش شرکت، تحت راهبری مدیریتی بادرایت و در پرتو عنایت ذات اقدس باری تعالی.

 

معرفی شرکت

 

شرکت طرح و ساخت پارینه در سال۱۳۸۶ با هدف فعالیت در زمینه های مشاوره، طراحی، ساخت، نظارت، مدیریت، جذب سرمایه و ارائه خدمات پژوهشی پروژه های عمرانی تاسیس و با شماره ۲۹۵۸۵۱ در اداره کل ثبت شرکت ها به ثبت رسید. رویکرد شرکت در تمام سال های فعالیت خود، صرفه جویی در هزینه، کیفیت در خدمات و مشتری مداری در تولید و فروش بوده و در این راستا همواره، کاهش هزینه های سربار ناشی از افراط و تفریط در مطالعات، طراحی، تامین مصالح و شیوه اجرا را مدنظر قرار داده است.

اکنون پس از یک دهه موفقیت، با تکیه بر دانش، توان فنی و تجربه مدیران و همکاران در زمینه شهرک سازی، سیاست شرکت بر آن است تا با فعالیت در زمینه نوسازی بافت های فرسوده و ناکارآمد شهری، فصل جدیدی در فعالیت های مدیریتی خود باز کرده و در این خصوص، فرهنگ نوینی را پایه گذاری کند که این امر با مدیریت طرح پروژه نوسازی، احیا و بازآفرینی محله پیکان شهر آغاز شده است.

سخن مدیر عامل

 

خداوند قادر متعال در قرآن کریم می‌فرماید ((برای انسان جز آنچه تلاش می‌نماید بهره‌ای نیست ))

دنیای کسب‌وکار امروز بسیار سخت ، پیچیده و پر از موانع اداری ، اجرایی و مالی می‌باشد . اما آنچه از موانع و مشکلات قوی‌تر است اراده انسان‌ها و توانایی در هم‌افزایی  ، اتحاد و انسجام کار گروهی است .

با شناخت موانع و مشکلات ، تهیه نقشه راه ، طرح و برنامه راهبردی ، اتخاذ شیوه‌های قوی ، ایجاد تشکل‌های همسو و متخصص و بهره‌گیری از متخصصین متعهد می‌تواند در تحقق و انجام هر پروژه‌ای راهگشا و مؤثر باشد .

تولید مسکن مطلوب از بک سو و لزوم صرفه‌جویی در بهینه‌سازی هزینه‌ها از سوی دیگر ، دو مؤلفه مهم در تحقق پروژه‌ها است

استفاده از تجربیات گذشته و شناخت کامل زیست اجتماعی پایدار با تکیه‌بر دانش جامعه‌شناسی در کنار علوم شهرسازی و معماری می‌تواند در تعریف پروژه‌های پایدار مؤثر و راهگشا باشد .

شرکت طرح و ساخت پارینه با تکیه‌بر تجربیات گران‌بهای سال‌های گذشته و آگاهی بر مؤلفه‌های مطلوب و مؤثر در شهرسازی با رویکرد تولید مسکن در بافت های فرسوده و ناکارآمد به دنبال ایجاد الگویی مناسب و مطلوب برای مشتریان خود در ساختار تولید مسکن مشارکتی در بافت های فرسوده و ناکارآمد می‌باشد و در این مسیر از دانش شهرسازی و فن‌آوری‌های نوین استقبال کرده و بر آن است تا با تکیه‌بر تلاش جوانان متخصص این مرزوبوم و تلفیق آن باتجربه‌های ارزشمند مدیران اجرایی الگویی مناسب برای تولید مقاوم ، روزآمد و اقتصادی برای اقشار مختلف جامعه ایجاد نماید .

امید است بتوانیم مانند گذشته هر بار افتخاری دیگر و برگ زرینی از سازندگی این مرزوبوم را رقم بزنیم

سوابق فعالیت مدیرعامل:

 • عضو موظف
 • متولد سال 1348 در شهر آوج
 • کارشناسی عمران از دانشگاه امام حسین (ع)
 • جانشین مدیره پروژه و سرپرست اجرایی پروژه 192 واحدی فجر شهرک شهید محلاتی و مدرسه فجر
 • مدیر کارخانه ساخت ماشین آلات تولید پانل سه بعدی (اولین پروژه پانل سه بعدی و اولین سازنده در ایران)
 • مجری و مسئول طرح پروژه 90 واحدی محله 14 و مدیر پروژه 423 واحدی نرگس شهرک شهید محلاتی
 • مجری اولین ساختمان مسکونی پیش‏‌ساخته در بلوار جشنواره تهران
 • پیمانکار بخشی از پروژه ساختمانی شهرک شهیدان شیردم و جانشین مدیر پروژه برج‏‌های شقایق و لاله تهران
 • مسئول فنی و نظارت عالیه پروژه فرهنگی تفریحی کوثر چابکسر
 • پیمانکار ساختمانی مجتمع نمایندگان مجلس و مجتمع مسکونی نیاوران
 • مشاور مدیرعامل شرکت سازه پایدار قرن نیمه اول و مشاور پروژه آشیانه و انکس هواپیما در فرودگاه امام خمینی (ره)
 • جانشین معاون فنی جهاد خانه‏‌سازی مرکز، رئیس هیأت‌‏مدیره شرکت جهاد خانه‌‏سازی استان زنجان و مسئول نظارت بر پروژه‌‏های قرارگاه مسکن کل کشور
 • عضو هیأت‏‌مدیره و نماینده بنیاد تعاون در شرکت جهاد خانه‏‎‌‌سازی آذربایجان شرقی و زنجان
 • مجری و سرمایه‏‌گذار پروژه تجاری-اداری گل یاس و ناظر فنی و طراح معماری اسلامی مسجد حضرت زهرا (س) شهرک هما تهران
 • مدیر طرح نوسازی و نماینده مالکین مجتمع مسکونی پیکانشهر از سال 1392
 • موسس شرکت سهامی خاص ((طرح و ساخت پارینه )) (عضو انجمن صنفی کارفرمایی انبوه سازان استان تهران )
 • کارگزاری، تسهیلگری و توسعه گری پروژه 500 واحدی آپادانا ارومیه و اخذ مجوزات نوسازی این پروژه
 • اجرای پروژه های مشارکت در مناطق مختلف تهران
 • اخذ گواهینامه‌های کارگزاری و تسهیلگری و توسعه‌گری موضوع ماده 5 قانون حمایت از نوسازی و بهسازی بافت‎‌های فرسوده و ناکارآمد